Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Njihet për format bombastike, vajza e kryebashkiakut ndjek gjurmët e të atit dhe i futet politikës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de882de6dd60f393c683a3e275e7f48e

Vajza e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, duket se do të ndjekë gjurmët e babait të saj në politikë.

Kenga Haziri është parë shpesh duke marrë pjesë në tubimet partiake të LDK-së, si dhe në zyrat e tyre.

Ajo ka shpërndarë edhe një fotot nga zyrat e LDK-së, ku duket edhe një portret i ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Haziri ka mbaruar studimet në Universitetin e Schefild’it në Selanik.

Ajo është e njohur në rrjetet sociale, pasi publikon foto provokuese dhe numëron 23 mijë ndjekës në Instagram.

1_copy.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img