Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

‘Njerkë tipike je’, ndjekësja kritikon moderatoren pas fotove me Markun dhe vajzën e saj, Rudina i jep përgjigjen që s’e prisnim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

652fc99f5fb84c28de319a324265a840

Moderatorja Rudina Dembacaj zgjodhi që të urojë gjithë fansat dhe ndjekësit e saj për festat e fundvitit, me disa foto të ëmbla me vajzën dhe partnerin Mark Frroku.

Ata kishin kombinuar bukur veshjet me njeri-tjetrin dhe pozuan pranë pemës së zbukuruar. Rudina mbante veshur një fustan të kuq, Viktoria fustan jeshil ndërsa Marku ishte veshur serioz me të zeza.

“Nga ky vit i vështirë, uroj të na “shërojë” dashuria! Kshndella t’bardha”- shkroi ajo krahas fotove.

Screenshot_1.jpg

Shumë ia kthyen urimin Rudinës, por kishte dhe shumë që e kritikuan. Një prej tyre i vuri në dukje se në fotot familjare ishte vetëm vajza e Rudina Dembacajt dhe jo vajzat e Mark Frrokut, duke e quajtur “një njerkë tipike”.

“Foto familjare … pa fëmijët e tij! Njerkë tipike je, ai të puthi kalamajt e vet në rradhë të parë, të mbajë afër të vetët dhe të dali me ta,”– komentoi 1.pngndjekësia.


Ndërsa moderatorja e mori si gjithmonë me sportivitet, duke iu kthyer: “Jam shtrigë e vërtetë!”

2.png


spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img