Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

“Njeriu tek i cili vendosja kokën dhe isha e sigurt”, Klajda Gjosha flet mes lotëve për humbjen e babait

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatja për deputete në listën e LSI-së në Tiranë, Klajda Gjosha, ka folur mbrëmjen e sotme në emisionin “Dola te Ola” për babanë e saj që nuk jeton më.

Ajo tregoi mes lotësh se ka qenë shumë e lidhur me të atin. “Është njeriu tek i cili unë vendosja kokën dhe isha e sigurt”, u shpreh ajo.

Klajda tregoi se çdo dalje të saj i ati e përjetonte me shumë emocion, ndërsa ndarjen e tij nga jeta e cilësoi si humbjen më të madhe në jetën e saj.

Ish-ministrja tregoi se motra e saj e vetme është pika e saj e dobët dhe tha se ato janë të pandara edhe pse motra jeton ajshtë vendit, por nuk ka ditë që ato nuk komunikojnë.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img