Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Njeriu më i pasur pritet të fluturojë nga çasti në çast drejt hapësirës, ndiqni pamjet LIVE

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Jeff Bezos, njeriu më i pasur në botë do të fluturojë për pak minuta drejt hapësirës, me anijen e kompanisë së tij private Blue Origin.

Së bashku me Jeff do të fluturojë vëllai i tij, Mark, një 18-vjeçar dhe një pilote amerikane në pension.

Qëndrimi në hapësirën me mikro-gravitet, në orbitën e poshtme të Tokës do të zgjasë pak minuta, ndërsa kapsula pritet të kthehet më pas në Tokë.

PAMJET LIVE:

nmhjghkyyhl
Ekuipazhi

Më shumë

spot_img
spot_img