Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

“Njëri thotë është partia ime, tjetri thotë është e imja”, Shehaj zbulon se në cilin Kuvend të PD-së do të marrë pjesë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Agron Shehaj thotë se Partia Demokratike mund të ketë vetëm një Kuvend Kombëtar.

Ai u shpreh se si Luzlim Basha dhe Sali Berisha do të insistojnë te qëndrimet që kanë mbajtur deri tani. Por vetë Shehaj, tha në emisionin “Opinion” se do të marrë pjesë në Kuvendin e datës 11 dhjetor.

“Unë mendoj, do kemi dy parti? Njëri thotë është partia ime, tjetri është e imja. Unë mendoj ka vetëm një parti, ajo e anëtarëve. Unë do të shkoj te Kuvendi i datës 11 sepse është i anëtarëve. Nuk mund të ketë Kuvend një javë më pas, minimalisht pa ditur çfarë vendimesh do të merren në Kuvendin e parë”, u shpreh Shehaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img