Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Njëri dhunoi bashkëjetuesen, tjetri përndoqi një të mitur, arrestohen dy të rinjtë në Durrës e Shijak

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 19 vjeçar është arrestuar, pasi akuzohet se ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses.

Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale E.B, 19 vjeç , banues në Sukth, Durrës.

Gjithashtu edhe një 18 vjeçar me inicialet E.D është arrestuar nga policia pasi ka përndjekur dhe shqetësuar në telefon një vajzë të mitur.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, arrestuan në flagrancë shtetasin E. B., 19 vjeç, banues në Sukth, Durrës, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Shijak, arrestuan në flagrancë shtetasin E. D., 18 vjeç, banues në Shijak, pasi ka përndjekur dhe shqetësuar në telefon një shtetase të mitur

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img