Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Njerëzit vendosin monedhë në vendin e vaksinës dhe nuk bie, Pipero: Nuk ka asgjë shkencore, është…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë ditëve të fundit një eksperiment social i vendosjes së monedhës në vendin e vaksinës dhe ajo nuk bie është bërë virale në rrjetet sociale.

Në lidhje me këtë ngjarje është pyetur edhe doktori, Pëllumb Pipero i cili ka bërë me dije se nuk ka asnjë studim shkencor dhe e gjithë kjo mund të jetë e rastësishme.

Teksa, tregon se ai vetë ende nuk e ka provuar, prandaj dhe nuk ka më tepër komente në lidhje me këtë eksperiment.

“Nuk e kam provur dhe nuk e di, por është rastësi. Nuk besoj në efektet anësore të vaksinës. Këshilloj qytetarët të mos merren me gjerat e rastësishme, por të konsultohen për të qenë të qetë. Unë personalisht nuk e besoj fare, nuk ka asgjë shkencore dhe asgjë të vërtetë. Mund të jetë rastësi, nuk e kam provuar prandaj dhe nuk mund t’ju them asgjë”, tha Pipero për Ora News.

Më shumë

spot_img
spot_img