Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Njerëzit SHQETËSOHEN për mirëqenien e Melania Trump, është zhdukur prej 1 jave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a94a10d980d72301d8f53957e5f09c7c

Melania Trump është zhdukur pas trazirave të SHBA në Capitol Hill të Uashingtonit dhe ka qenë larg vëmendjes së publikut që nga 1 Janari.

Zonja e Parë ka qenë e qetë që kur mbështetësit e Presidentit Donald Trump sulmuan ndërtesën e Senatit në Washington DC, SH.B.A., në 6 Janar dhe pesë njerëz vdiqën.

Aktiviteti i fundit në internet i Melania ishte më 1 janar, kur ajo shkroi në Twitter: “Duke i dëshiruar të gjithëve një Gëzuar Vitin e Ri! Le të jetë 2021 i mbushur me bekime gëzimi, shëndet të mirë dhe paqe gjatë gjithë vitit!”

Pamjet video janë shfaqur ku disa anëtarë të familjes Trump festojnë së bashku ndërsa protestuesit u mblodhën në Uashington pak para se të shpërthente dhuna, por Melania nuk ishte atje.

Njerëzit kanë komentuar në mediat sociale për të pyetur se ku është Zonja e Parë.

melaina_trump.jpg

Ajo u pa për herë të fundit në prag të Vitit të Ri duke udhëtuar nga Florida.

Një person shkroi në Twitter: “Sidoqoftë, ku është Melania lol. Ajo ende mungon?. Ka humbur për rreth një javë tani. Ku shkoi Melania? Mar a Lago?”

Dikush tjetër shkroi në Twitter: “Jo për të vazhduar cicërimat, por nuk është qesharake se si e gjithë kjo bie dhe Melania është zhdukur.”

Hera e fundit që Melania u pa në publik është kur ajo u kthye nga Florida në Shtëpinë e Bardhë me një helikopter në prag të Vitit të Ri.

Trump u ndalua nga Twitter dhe Facebook përkohësisht pasi u gjykua se kishte nxitur dhunë me një seri postimesh.

Më shumë

spot_img
spot_img