Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Njerëzit s’kanë të bukë hanë, ti ble makinë që bën…”, Ermali i bën komentin epik Elvanës në rrjetet sociale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

293c3f7d8fea185e36043f1c52f0cdda

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të dashura për pulikun.

Ajo edhe pse shumë e dashur për publikun, nuk është shumë aktive në rrjetet sociale.

Elvana Gjata është rikthyer ditën e djeshme në rrjetet sociale, duke publikuar disa foto në Instagram ku shihej me një hoodie rozë dhe kapuç të zi.

Ajo ka postuar dje disa video duke kënduar në makinë teksa shkruan “Plot gëzim makina jonë”.

Dhe nuk kishte sesi të mungonte një komentr epik nga Ermal Mamaqi.

“Njerëzit skanë bukë të hanë ti vesh kshu kapelesh…dhe me makinë që bën më shumë se 6.500 euro me targa,” shkruan ai.

Ndaj këtij komenti nuk ka reaguar ende këngëtarja, por fansave të saj nuk u ka shpëtuar ky koment.

Screenshot_3_copy.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img