Tirana
light intensity drizzle
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
90 %
Die
15 °
Hën
14 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
14 °
E diel, 18 Prill, 2021
spot_img

Njerëzit e “kryqëzojnë” për moshën, partneri 19-vite më i ri i “mbyll” gojën ndjekësve, i propozon publikisht për martesë Adriana Matoshit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka qenë në qëndër të vëmendjes sa I përket jetës së saj private.

Që prej momentin kur ajo bëri lidhjen e saj publike me futbollistin afrikan 19 vite më të ri, Matoshi është komentuar shpesh nga portalet dhe është “kryqzuar” nga ndjekësit e saj.

Së fundmi  asaj I është sosur durimi dhe e prekur nga komentet e ndjekësve për moshën ka bërë një shkrim.

“Në një foto disa më shkruajtën: Sa keq po plakesh, je e tmerrshme.

Ajo që ndodhi më bëri të kuptoj se sa e vështirë duhet të jetë të jesh një grua e re, në kohën e mediave sociale. Unë jam 41, e di kush jam dhe e di se çfarë dua, por komente të tilla mund të të dëmtojnë vetëm shpirtin e juaj!”- shkruan Adriana.

Mirëpo, më e bukura vjen pas këtij postimi të Adrianës. Partneri i saj Keith Groeneveld duke mos e vrarë fare mendjen për atë çfarë njerëzit thonë I ka propozuar për martesë publikisht aktores.

Futbollisti I ka komentuar një unazë dhe një pikpyetje dhe sigurisht përgjigjja e Adrianës ka qenë “Po”.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img