Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

“Njerëz  të shtrirë nëpër rrugë, disa të vdekur nga mbi doza”, pamje të frikshme nga qyteti që legalizoi drogat e forta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rrugët e qytetit amerikan, Portland, kanë një pamje të frikshme. Të mbushura me njerëz të shtrirë në tokë ku disa prej tyre kanë humbur jetën për shkak të mbi dozës.

Pasi Zyrtarët Shtetërorë vendosën të legalizonin drogat e forta në këtë vend satistikat tregojnë se numri i vdekjeve është rritur me 41%.

albsig

spring

Policët në Portland thonë se rrugët janë plot me njerëz të varur nga droga dhe të pastrehë që blejnë dhe shesin hapur drogë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img