Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

“Njerëz të Padukshëm”, Rama publikon historinë frymëzuese të çiftit në karrocë me rrota, prej një muaji në një dhomë materniteti…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e një historie mjaft të bukur dhe frymëzuese.

albsig

spring

Anjeza ka vizituar një çift që tashmë prej një muaji ndodhen në një prej dhomave të maternitetit ‘Koço Glozheni’.

Çifti i bashkëshortëve janë të dy në karrocë me rrota për shkak të aksidenteve që kanë pësyuar shumë vite më parë.
E veçanta e kësa historie është se tashmë ata presin të bëhen prindër për hërë të parë.

Zejnepi ndodhet në muajin e tetë të shtatzënëisë dhe ata të dy janë shumë të emeocionuar për pritjen e bebit.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë surprizë nga Anjeza, e cila po përgatit ciklin e dytë javor me titull, “Njerëz të Padukshëm”, ju uroj një fillim sa më të mbarë të punëve të këtij Viti të Ri”, shkruan Rama bashkëngjitur videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img