Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

Një yll në qiell me emrin Dhurata Dora, ja kush e surprizoi këngëtaren

Lajme të ngjashëm

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të sukseshme në tregun e muzikës shqiptare.

Së fundmi këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se ka marrë një dhuratë tepër të veçantë. Ajo ka marrë një dhuratë ku tregohet se një yll në qiell ka marrë emrin e saj.

Këngëtarja ka postuar një video ku shihet e lumtur duke hapur dhuratën me shpejtësi, ku shkruan “Oh Zot, mbështetësit e mi janë më të mirët! Faleminderit! Ju dua të gjithëve shumë! E regjistruar zyrtarisht në regjistrin zyrtar online të yjeve si Dhurata Dora”.


Më shumë