Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Një xhentil si Rama, i puth dorën Eni Vasilit pasi i refuzoi vizitën në Surrel (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

34d7985d1764cd028f9d32eb5a41e54b

Që kryeministri ka ndryshuar sjellje me gazetarët duke rregulluar edhe marrëdhëniet me një pjesë të tyre, kjo nuk ka pikë dyshimi.

Këtë herë Rama është shfaqur si një “gentelman” i vërtetë duke i puthur dorën gazetares Eni Vasili.

Në fund të intervistës dhënë për të, Rama çohet nga vendi, shkon pikërisht aty ku po qëndronte moderatorja dhe i puth dorën me përulësi. Megjithatë kryeministri i refuzoi ftesën gazetares për të vizituar me kamera shtëpinë e tij në Surrel duke i thënë se shtëpia e tij nuk është një studio televizive.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/YjeXEFjXMHU” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë

spot_img
spot_img