Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Një vogëlushe me fat, Ajka merr suprizën më të bukur nga mami dhe babi në Paris

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vogëlushja e familjes Kallaku dje festoi ditëlindjen e saj të tretë dhe mami me babin i kishin përgatitur një super suprizë.

Me këtë rast ata u “arratisën” drejt parkut më gjigand të lojrave, Disneyland në Paris në destinacionin e endërrave të shumë fëmijëve.

Ata e kanë suprizuar Ajkën me një super festë në një lokal. Mami Xhensila është siguruar që mos humbasë asnjë pjesë nga ky moment prandaj dhe ka filmuar gjithçka dhe sigurisht më pas e ka ndarë me ndjekësit.

Ajo ka publikuar videon, në të cilën një grup nga personeli i restorantit afrohen me një tortë në dorë, ndërsa Ajka shihet mjaft e lumtur teksa dëgjon ti këndohet kënga e saj e ditëlindjes, ku dhe më pas fiku qirinjtë.

Ajka ka marrë vëmendjen maksimale të familjes dhe të gjithë dashurinë e tyre, dhe sigurisht ndihet fëmija më i lumtur në Tokë.

Më shumë

spot_img
spot_img