‘Një vit pa të prekur dorën’, Dojna Mema përlot me dedikimin për babain e ndjerë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:30 03-12-2020 ‘Një vit pa të prekur dorën’, Dojna Mema përlot me dedikimin për babain e ndjerë Dojna Mema me babain

Babai i Dojna Memës humbi jetën 1 vit më parë, duke lënë pas një dhimbje të thellë tek të gjithë familjarët e tij.

Që nga koha kur ai ndërroi jetë, moderatorja nuk ka lënë rast pa e kujtuar të atin e ndjerë dhe ka ndarë e foto shumë të veçanta në rrjetet sociale.

Disa javë më parë ajo ka publikuar në Instagram një fotografi nga dita e martesës së nënës dhe babait të saj, në të cilën ata shfaqen shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Screenshot_25.jpg

Ndërkohë ditën e sotme, ajo ka bërë një dedikim shumë prekës. Dojna ka ndarë një foto me babain e ndjerë, duke shkruar se edhe pse nuk ndodhet fizikisht pranë saj, ai ka qenë çdo ditë në mendjen dhe zemrën e Dojnës.

Screenshot_24.jpg

“Nje vit pa te prekur doren, pa te ndjere eren dhe pa te perqafuar. Nje vit ku zemren e kam patur plot me ty dhe mendjen cdo dite tek ti. Faleminderit bab qe ke qene aq prane meje sa tani qe nuk je me fizikisht ,jemi bere NJE e vetme. Ti je une, e une jam ti. Gjithmone!”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetarja e njohur infektohet me koronavirus, Rozana Radi si ‘kokrra e mollës’
»
Article Logic
Execution time: 0.0072801113128662
array(1) { ["section"]=> string(84) "nje-vit-pa-te-prekur-doren-dojna-mema-perlot-me-dedikimin-per-babain-e-ndjere-230109" }