Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

‘Një vit pa ju’, këngëtarja Evi Reçi publikon foton e 7 të afërmve që humbi pas tërmetit tragjik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c2c1db405715e9f6a86eae001eb8ee76

Një vit pas tragjedisë që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit, këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar humbjen e disa nga të afërmit e saj.

Ajo ka postuar foton e tyre në rrjetet sociale, teksa shkruan “Më keni munguar shumë… një vit pa ju.”

Kujtojmë se familja e xhaxhait të Evit humbi jetën nën rrënoja, ashtu sikurse mikesha e saj e fëmijërisë, Diena, së bashku me të bijën dhe mamanë e saj.

evi_reci.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img