Hapësire reklamuese

Aktualitet

Një video ndryshe/ Aktorë të politikës, medias dhe publikut japin mesazhin: “Unë jam burrë” dhe...

Shkruar nga Newsbomb

Një video ndryshe dhe një ide vërtet origjinale kjo e gazetares Erjona Rusi.

Rusi ka realizuar një video që ka në përmbajtje një mesazh shumë të fuqishëm: “Barazinë”.

Aktorë të sferës politike, medias dhe opinionit publik e nisin mesazhin e tyre me “Unë jam burrë” për të dalë te “të gjithë jemi të barabartë”.

Ky video-mesazh vjen sot më 8 mars, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas e cila çdo ditë lufton për më shumë të drejta, për barazi...

[iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vvHj7quIVWg" frameborder="0" allowfullscreen ]

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese