Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

Një verë e nxehtë, mësoni sa do të arrijnë temperaturat nesër (PARASHIKIMI I MOTIT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti ditën e nesërme pritet të jetë i qendrueshëm.

albsig

spring

Ndërsa sipas asaj që parashikon IGJEUM, temperaturat maksmale pritet të arrijnë 30 gradë në zonat e ulëta dhe temperaturat minimale pritet të arrijnë 14 gradë në vendet malore.

RESHJET

Nesër në përgjithësi, priten reshje të dobëta, kryesisht të karakterit lokal (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Ekziston mundësia që në zona shumë të kufizuara, reshjet të jenë në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre, gjatë pasdites së sotme.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë dt.24) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 29 °C

në vendet e ulëta: 21 / 30 °C

në vendet malore: 14 / 27 °C

ERA

Nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

64746305_1376872815799894_3298129850732118016_o.jpg

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img