Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

“Një vend romantik, me natyrë të egër dhe magjepsës”, faqa e udhëtimeve në Spanjë promovon bukuritë e Alpeve të Shqipërisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka postuar faqen e njohur të udhëtimeve në Spanjë, e cila u bën thirrje turistëve që të vizitojnë Shqipërinë.

Në faqe thuhet se turistët duhet të vizitojnë Shëipërinë dhe Alpet e saj me natyrë të egër dhe magjepsës.

albsig

spring

“Faqja e njohur e udhëtimeve në Spanjë @lonelyplanet_es promovon bukuritë e Alpeve të Shqipërisë duke ftuar turistët të vizitojnë “një vend romantik, me natyrë të egër dhe magjepsës” shkruan Rama.

“Mirë se vini në një vend romantik, të egër dhe magjepsës. Shumë larg hartës turistike, Shqipëria është e gatshme të mirëpresë udhëtarët.

Pas dekadash izolimi, vendi ballkanik i hapet botës me një përzierje të parezistueshme plazhesh të shkëlqyera, pyje të dendura dhe qytete osmane”, thuhet në faqen spanjolle.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img