Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Një vallëzim falas nga Donjeta Kosumi “aka” Kallashi (Video +16)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Normalisht do t’ju duhej të paguanit për të parë disa nga performancat më “hot” të kërcimtares dhe këngëtares Donjeta Kosumi, e njohur gjerësisht si Kallashi, por ky vallëzim është pa pagesë.

Këngëtarja ka dhuruar një “tëerk” për fansat e saj në një video të shkurtër.

 

Më shumë
spot_img
spot_img