Një vajzë bëhet ‘sebep’, Neymar 'detyron' Malumën të mbyllë Instagramin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:30 20-08-2020 Një vajzë bëhet ‘sebep’, Neymar 'detyron' Malumën të mbyllë Instagramin (VIDEO) neymar-Maluma, Natali

Protagonist në fushë, por edhe jashtë saj.

Në një video të publikuar në Instastory nga Di Maria, duket Neymar që këndon një këngë të Malumës (Hawai titullohet kënga). Deri këtu duket gjithçka normale, por jo dhe aq më vonë. Teksti i këngës është dedikuar pikërisht ish të dashurës së këngëtarit, Natalia Barulich. Siç dihet, Neymar dhe Natalie janë në një lidhje së bashku.

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak artistit  Maluma, i cili ka mbyllur Instagramin e tij zyrtar.  Kjo është hipoteza e ”Page Six”, e cila bën këtë lidhje logjike. /newsport.al

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Oriola pozon më seksi se kurrë, Grezda nuk i reziston fotove: I dashuruar me ty
»
Article Logic
Execution time: 0.013330936431885
array(1) { ["section"]=> string(79) "nje-vajze-behet-sebep-neymar-detyron-malumen-te-mbylle-instagramin-video-217692" }