Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

‘Një tjetër vepër e rrallë arti e shpëtuar’, Rama nxjerr VIDEON dhe uron ndjekësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi  Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e një video me pamjet nga puna restauruese e Kishës së Shën Apostujve në Hoshteve të Zagorisë.

Sipas Ramës kjo është një  tjetër vepër e rrallë arti e shpëtuar në thesarin e trashëgimisë sonë kombëtare

“Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga puna restauruese në Kishën e Shën Apostujve në Hoshteve të Zagorisë, një tjetër vepër e rrallë arti e shpëtuar në thesarin e trashëgimisë sonë kombëtare, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama. 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img