Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Një tjetër tërmet lëkund vendin, ja ku ishte epiqendra

spot_img

Lajme të ngjashëm

3dc412aa897891b69238c25869f46c9f

Një tjetër tërmet është regjistruar pak më parë në vendin tonë.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave tërmet ishte me magnitudë 3.4 dhe ka rënë në afërsi të kryeqytetit.

Lëkundjet janë shënuar në orën 14:22 dhe rreth 5km në jug të Shijakut dhe 22 km nga Tirana.

TERMET.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img