Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Një tjetër gomone rrezikon mbytjen në Vlorë, i fiket motorri në mes të detit me dallgë 3 ballë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër gomone me dy persona në bord ka rrezikuar të mbytet pasditen e sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Kalaja te Uji i Ftohtë në Vlorë.

Personat që ishin në gomone ka kërkuar menjëherë ndihmën e policisë kufitare pasi papritur iu është fikur motorri në mes të detit me dallgë që shkonin deri në 3 ballë.

Autoritetet kanë shkuar menjëherë dhe i kanë dhënë ndihmën duke i nxjerrë në breg në gjendje të mirë.  

LEXO EDHE: Rrezikojnë mbytjen pas defektit në skaf, Policia Kufitare shpëton turistët në Karaburun (FOTO)

Më shumë

spot_img
spot_img