Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Një tjetër gomar i braktisur në rrugët e Tiranës (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Faleminderit…”, shkruan dikush që ka ndaluar dhe e ka fotografuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img