Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Një tjetër delegat i PD denoncon: Edhe mua më kanë falsifikuar firmën!

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas Freskida Rapos, edhe një tjetër delegat i Partisë Demokratike ka denoncuar se firma e tij ëhstë falsifikuar për të thirrur Kuvendin e 11 Dhjetorit.

Në telefonin e moderatores Eni Vasili ka mbërritur një mesazh nga Bujar Kula, i cili shprehej se ashtu si zonjës Rapo, edhe atij ia kishin falsifikuar firmën.

“Zonja Eni Vasili, jam Bujar Kula. Edhe unë kam të njëjtin problem si zonja më parë. Nuk kam firmosur për thirrjen e Kuvendit më datë 11 dhe më kanë falsifikuar firmën”, thuhej në mesazhin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img