Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Një tajfun i fuqishëm ka goditur Tajvanin, ja çfarë i ndodh punonjësit kur hap derën (Video)

Lajme të ngjashëm

Një tajfun i me shira dhe erëra të forta ka mbërthyer ditën e sotme ishullin e Tajvanit.

Stuhia përllogaritet si një prej më të fortave në 16 vitet e fundit me shira të rrëmbyer dhe erëra që arrijnë deri në 240 kilometra në orë.

Në një video të ngarkuar në internet duket momenti kur një person hap derën e hotelit dhe era e fortë gati sa nuk e tërheq në rrugë.

 

Më shumë