Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Një surprizë po vjen? Dashnor Diko bën bashkë Shpëtim Saraçin dhe  Aleksandër Gjokën

Lajme të ngjashëm

Kompozitori Shpëtim Saraçi ka vetëm pak kohë që është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Herë pas here e kemi parë të shoqërohet me artistë të ndryshëm.

Pak orë më parë, ai ka qenë duke drekuar në një restorant peshku me këngëtarin Aleksandër Gjoka dhe Dashnor Dikon.

Ky i fundit ka publikuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqen të tre.

Nuk dihet nëse artistët po përgatiten për një bashkëpunim surprizë apo thjesht kanë vendosur të kujtojnë kohët e vjetra.


Më shumë