Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Një surpizë e mrekullueshme për çiftin simpatik, do bëhen prindër për herë të parë

spot_img

Lajme të ngjashëm

c372d9c7f58b9fc5fec19dab3ac92622

Gëzimit të festave i shtohet dhe lajmi i mrekullueshëm, i bekimit me një foshnje.

Notari i art Ryan Lochte dhe partnerja e tij Kayla Rae Reid, modele e Playboy, do tё bёhen pёr herё tё parё prindёr. Çifti e bёri publike lidhjen kёtё verё gjatё Lojёrave Olimpike nё Rio.

Lidhja e tyre u pёrforёcua akoma mё shumё, kur 25-vjeçarja qёndroi nё krah tё tij pas skandalit tё vjedhjes nё njё benzinatё bashkё me 3 notarё tё tjerё amerikanё.

Modelja e bëri public lajmin duke shkruar: “ Kur mendon se i ke tё gjitha zbulon se jeta tё surprizon pёr mirё, me diçka qё as nuk tё shkonte nё mendje. Jam shumё e lumtur qё mund tё ndaj me ju kёtё lajm”.

Çifti kanë pozuar brenda pishinës, të lumtur për fëmijën e tyre që pritet të vijë në jetë.

2.jpg1.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img