Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Një skandal i vërtetë’, Bujar Nishani bllokohet në trafik dhe shkruan: Do kalojë ‘Beu i Surrelit’

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0749b99044528715d10a3ce9a6b47ae8

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD Bujar Nishani, është bllokuar mëngjesin e sotëm në trafik. “Qytetarët bllokohen në trafik mbi 30 minuta në Sauk, se do të kalojë “Beu i Surrelit”, shkruan Nishani, ndërsa e cilëson atë si një skandal të vërtetë.

“Një skandal i vërtetë!

Qytetarët bllokohen në trafik mbi 30 minuta në Sauk, se do të kalojë “Beu i Surrelit” !

Kjo nuk ndodh në asnjë vend normal evropian.

Na rilindën edhe metodat e “udhëheqësit legjendar”

Qytetarët e Tiranës t’i japin përgjigjen e merituar”, shkruan Bujar Nishani dhe ndan foton e mëposhtme.

123745402_3368931666489579_9022331598826102419_o_1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img