Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Një shpresë e re po lind”, Meta uron Sulltan Nevruzin: U bashkohem sot lutjeve për shëndetin tuaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka uruar të gjithë besimtarët  festën e Sulltan Nevruzit.

“U bashkohem lutjeve për shëndetin tuaj” shkruan ndër të tjera meta.

“Gëzuar Festën e Sulltan Nevruzit, ditëlindjen e Imam Aliut! U bashkohem sot lutjeve për shëndetin tuaj dhe të çdo anëtari të familjes! Një shpresë e re po lind dhe një epokë me mundësi të reja po çel bashkë me rigjallërimin e natyrës! Diell dhe Pranverë në zemrën e çdo shqiptari!”, shkruan presidenti Meta në Facebook.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img