Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Një selfie i kushtoi jetën, modelja e njohur rrëshqet teksa pozonte pranë ujëvarës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një modele e njohur në rrjete sociiale ka humbur jetën në mënyrë tragjike, pasi ka rrëshqitur teksa bënte selfie pranë një ujëvare.

32-vjeçarja Sophia Cheung ishte një eksploruese e natyrës. E reja ishte në një ekskursion bashkë me miqtë e saj në parkun Ha Pak Lai dhe u ndal për të foto pranë një ujëvare.

Screenshot 23 3

Në një moment ajo teksa po bënte selfie pranë ujëvarës Tsing Dai pranë Yuen Long në Hong Kong, humbi ekuilibrin dhe rrëshqiti, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Zona ndodhet afër malit të Ananasit dhe është një vend i njohur për alpinistët, veçanërisht në perëndim të diellit.

Më shumë

spot_img
spot_img