Një romantik si Granit Xhaka, shtrirë në krahët e të dashurës ndërsa bie perëndimi

Publikuar tek: sport, më 16:52 06-07-2016 Një romantik si Granit Xhaka, shtrirë në krahët e të dashurës ndërsa bie perëndimi

Futbollisti i kombëtares Zviceriane, shqiptari Granit Xhaka, mesa duket ka edhe një anë romantike të cilën do ia donte fort çdo femër.

Teksa pushon krah të dashurës së tij, Graniti publikon edhe këtë foto për ndjekësit e fansat në IG. Shtrirë buzë një pishine, Graniti dhe dashuria e tij drejtojnë sytë nga qielli teksa shohin perëndimin e diellit.

Një foto që i meriton ato mijëra pëlqime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088820457458496
array(1) { ["section"]=> string(87) "nje-romantik-si-granit-xhaka-shtrire-ne-krahet-e-te-dashures-ndersa-bie-perendimi-45733" }