Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

“Një punë e bërë me dashuri”, ndizen dritat te emrat e firmëtarëve në oborrin e shtëpisë muze në Vlorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ndodhej për inspektim në Parkun e Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë.

Gajtë këtij inspektimi janë ndezur dhe emrat e firmëtarëve nëpër oborrin e shtëpisë muze.

“Vlorë – Në përfundim të Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë, ndezim edhe emrat e firmëtarëve nëpër oborrin e shtëpisë muze; një punë e bërë me dashuri të veçantë dhe përulësisht mirënjohës ndaj etërve themelues të shtetit shqiptar” thotë Rama.

Më shumë
spot_img
spot_img