Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Një prej banorëve braktis shtëpinë e “Big Brother”, del menjëherë jashtë dhe kërkon shërbim spitalor

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori Igli Zarka është detyruar që të lërë menjëherë lojën dhe duke u larguar kështu nga shtëpia e “Vëllait të Madh”.

Shkak është bërë gjëndja e rënduar shëndetësore, e cila kërkoi shërbim të menjëhershëm spitalor.

Aktori i talentuar, u shpreh se në “Big Brother VIP” ishte futur për të sfiduar veten, por siç duket gjërat nuk kanë shkuar siç i ka menduar ai.

Nuk e dimë nëse ankthi i qëndrimit brenda apo ndonjë problem tjetër shëndetësor është bërë shkak për këtë largim të Iglit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img