Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Një POLAKE dhe një AUSTRIAK rrëmbejnë NOBEL në Letërsi për vitin 2018 dhe 2019, komisioni në Stokholm dha vendimin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img