Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Një pjesë e bukur e mozaikut të rilindjes”, Rama publikon pamje nga kampusi i ri i Universitetit Bujqësor

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me mozaikun e rindërtimit.

Rama ka postuar një video me pamje nga kampusi i ri i Universitetit Bujqësor, teksa u uron fundjavë të mbarë qytetarëve.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këtë pjesë të bukur të mozaikut të Rindërtimit, Kampusin e ri të Universitetit Bujqësor, ju uroj një fundjavë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img