Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Një person tmerron Koloradon, hyn në dyqan dhe qëllon me armë, ka të plagosur, dyshohet për viktima (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka qëlluar disa herë me armë në një dyqan ushqimor në Kolorado të SHBA-së.

Policia njoftoi për ngjarjen në fjalë duke thënë se autoritetet kanë rrethuar zonën dhe po i bëjnë thirrje autorit që të dorëzohet.

Burime për mediat e huaja thanë se policia iu përgjigj një thirrjeje të një personi që u qëllua në zonën e parkimit dhe kur arritën në vendin e ngjarjes një i dyshuar hapi zjarr ndaj tyre.

Për momentin ka njoftime për të plagosur, por nuka ka më shumë detaje.Disa agjenci të zbatimit të ligjit arritën shpejt në vendin e ngjarjes, përfshirë ekipin shtetëror SWAT.

Më shumë

spot_img
spot_img