Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një person terrorizon Kombinatin, kërkon të vrasë me armë Artur Korteshin (ARSYEJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ad8392612994d170bb381ab0d32596ef

Pas Shkodrës Tirana. Sërish të shtëna me armë zjarri mbrëmjen e sotme, kësaj here në zonën e Kombinatit në rrugën “Shaban Bardhoshi”.

Mësohet se një person me iniciale R.G., ka tentuar të vrasë një tjetër person që është Artur Korteshi. Ky i fundit ka qenë më parë i skeduar në ngjarje kriminale.

Korteshi dje ka debatuar me vëllain e autorit të dyshuar për vrasje në tentativë. Ndërkohë dëshmitarët në vendngjarje kanë thënë se janë terrorizuar nga të shtënat e armëve.

Policia bën me dije se e kanë identifikuar autorin dhe po bëjnë çmos për kapjen e tij. 

Lexo edhe: Të shtënat me armë në Kombinat, ky është 25-vjeçari që tentoi të vrasë Artur Korteshin për ‘hakmarrje’ (Si dhe pse ndodhi ngjarja)

Lexo edhe: Atentat me armë zjarri në Shkodër, 2 vëllezërit plagosen teksa udhëtonin me makinë (EMRAT)

Lexo edhe: Atentati në Shkodër, vëllezërit e plagosur janë djemtë e xhaxhait të Gentian Doçit, personit të akuzuar për rrëmbimin e Jan Prengës (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Lexo edhe: Plagosi dy vëllezërit në Shkodër, policia identifikon autorin e dyshuar (EMRI)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img