Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

Një nga vajzat e Jetimores dyshohet se është përdhunuar nga djali i ish drejtoreshës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nga vajzat e mitura në Jetimoren e Shkodrës dyshohet se është përdhunuar nga djali i ish drejtoreshës Albana Llazani.

Djali i saj, 15 vjeçar dyshohet se ka përdhunuar një nga vajzat e moshës 5, 7 dhe 12 vjeç, gjatë një eksursioni të organizuar në Razëm.

Ngjarja skandaloze ka ndodhur para 3 muajsh dhe për ngjarjen ka reaguar edhe ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi që dënoi me forcë skandalin.

Më shumë


spot_img
spot_img