Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një nga pretendentët kryesorë për të fituar ‘The Voice of Greece’, kush është 26-vjeçari nga Tirana

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d2a03fc2ca50ad63d2171617d7a842f4

Mediat greke po shkruajnë për një talent 26-vjeçar nga Tirana.

Bëhet fjalë për Marselino Sherifin, emri i të cilit pikasi në një talent shoë të njohur në vendin fqinj.

Ai performoi në në “The Voice of Greece” dhe menjëherë u pëlqye nga jurua dhe fitoi zemrat e publikut.

Marselino tashmë ka shkuar në finale dhe një është një nga pretendentët kryesorë për të fituar çmimin e madh.

Nëse fiton, ai pritet të lidhë një kontratë me Minos EMI / Universal. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img