Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
44 %
5.7kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Një nënë 54 vjeç sjell në jetë fëmijën e saj në Shqipëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nënë edhe pse në një moshë të madhe plot 54 vjeç, ka sjellë në jetë fëmijën e saj. Mjekja Anika Dokle dhe mjeku Astrit Bimbashi kanë asistuar lindjen e vajzës së bukur. Një rast i rrallë në maternitetet tona.

“Sot erdhi në jetë MIA! Një ndër ato raste që të mbetet gjatë në mendje. Nëna e saj është 54 vjeç. Hare dhe emocion! Kësaj i thonë JETE!!!(Falenderim të veçante për Prof. Astrit Bimbashi!)”, shkuan Dokle në profilin e saj në ‘’Facebook”

Më shumë


spot_img

spot_img