Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Një nënë 54 vjeç sjell në jetë fëmijën e saj në Shqipëri

Lajme të ngjashëm

Një nënë edhe pse në një moshë të madhe plot 54 vjeç, ka sjellë në jetë fëmijën e saj. Mjekja Anika Dokle dhe mjeku Astrit Bimbashi kanë asistuar lindjen e vajzës së bukur. Një rast i rrallë në maternitetet tona.

“Sot erdhi në jetë MIA! Një ndër ato raste që të mbetet gjatë në mendje. Nëna e saj është 54 vjeç. Hare dhe emocion! Kësaj i thonë JETE!!!(Falenderim të veçante për Prof. Astrit Bimbashi!)”, shkuan Dokle në profilin e saj në ‘’Facebook”

Më shumë