Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Një natë para dasmës speciale, Kiara Tito zbulon detajet e ceremonisë së martesës

Shkruar nga Newsbomb
Një natë para dasmës speciale, Kiara Tito zbulon detajet e

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli do të kurorëzojnë dashurinë e tyre të shtunën në mbrëmje, në finalen e madhe të “Big Brother VIP 2”, me një dasmë speciale.

Moderatorja ka rrëfyer mbrëmjen e sotme detajet e ceremonisë së dasmës.  Ajo tha se edhe Luizi është në dijeni, pasi dasma nuk mund të bëhet pa pëlqimin e të dyja palëve.

“Nesër do të jetë ceremonia. Do të vulosim martesën tonë, pastaj do të bëjmë një dasmë të madhe ku do të ftojmë të gjithë. Ai është në dijeni për ceremoninë. Ka qenë një kërkesë jona që para se të dilja nga shtëpia”.

“Është më shumë si shenjë mirënjohjeje për publikun që na ka ndjekur këto katër muaj dhe ka dëshirë ta shikojë këtë moment kaq të bukur”.-  tha Kiara në “Më lër të Flas”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese