Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Një muaj që u bë nënë, Arbenita poston foton e ëmbël me vajzën në krahë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një muaj më parë modelja Arbenita dhe Fero u bënë prindër për herë të parë.

Arbenita solli në jetë vajzën e tyre, të cilën e kanë quajtur Nina. Me rastin e 1-mujorit, Arbenita ka ndarë në Instagram një foto shumë të ëmbël me vogëlushen.

Ajo ka postuar një foto ku shihet me vajzën në krahë, teksa fytyrën e saj e ka mbulyar me një figurë me zemër.

Më shumë

spot_img
spot_img