Një muaj që është bërë nënë, Olta Boka poston foton duke shëtitur me vajzën e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:12 11-08-2020 Një muaj që është bërë nënë, Olta Boka poston foton duke shëtitur me vajzën e saj

Olta Boka dhe partneri i saj Ivit, djalit i ish-deputetit Shezai Rrokaj, një muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Këngëtarja e njohur solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Gaia.

Olta duket se ka filluar të shijojë edhe xhirot e para me të bijën dhe me siguri ndihet shumë e lumtur për këtë.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale një foto, teksa shihet karroca e bebit. Olta është kujdesur që mos ta zbulojë akoma imazhin e të voglës.

Ajo që bie në sy është që Olta është kthyer shpejt në formë. E veshur në të zezë duket mjaft mirë si një nënë e re.

Screenshot_6.png

1d4a18ffbb669606c307b7321b91f5e2_L.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot, një nga vajzat më seksi shqiptare, kujton të shkuarën e hidhur: Kalova kanalin e Otrantos në mënyrë të paligjshme, mbaja dorën e motrës nga frika! E dua Italinë
Morena Taraku testohet për COVID-19, tregon nëse është e infektuar »
Article Logic
Execution time: 0.012603044509888
array(1) { ["section"]=> string(87) "nje-muaj-qe-eshte-bere-nene-olta-boka-poston-foton-duke-shetitur-me-vajzen-e-saj-216788" }