Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Një muaj pas lindjes, rrëfehet Almeda Abazi: Djalit i flas dhe këndoj në shqip

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img