Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Një muaj nga zhdukja e Davide Pecorelli, flet miku i tij italian: Do takonte një mjek në Shqipëri, shiste produkte me vlerë 70 mijë euro, nuk është vetëvrarë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0200673d5043a94c2affdae6e8ca307c

Miku i shtetasit italian Davide Pecorelli, që është zhdukur prej një muaji në Shqipëri ka treguar disa detaje nga aktiviteti i tij në Shqipëri.

Në një intervistë për Fax News, ai ka thënë se Davide do të takonte një mjek në Shqipëri, për t’i shitur një aparaturë.

Sipas tij, ai nuk mund të jetë vrarë në asnjë mënyrë dhe beson se zhdukja e tij mund të ketë lidhje me biznesin.

“Ka qenë në kontakt me një mjek në Shqipëri me të cilin do të prezantonte këtë aparaturë.

Nuk kam informacion nëse mjeku është pyetur për çështjen.  

Atëherë e njoh shumë mirë dhe përjashtohet çdo mundësi që ajo të jetë vetëvrarë dhe të ketë dëmtuar veten e tij.

Ai ka njohur persona të ndryshëm të shtresave të ndryshme, me të cilët bënte pazar në Shqipëri.  Do të shiste produkte deri në 70 mijë euro.

Biznesi i tij mund të jetë një nga pistat e zhdukjes”,- tha Paladino.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img