Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

“Një mik i mirë që na nderon”, Edi Rama pret kreun e FIFA-s Gianni Infantino

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka pritur pasditen e kësaj të enjteje presidentin e FIFA-s Gianni Infantino. Ai ndan disa foto nga takimi miqësor, ku të dy shihen duke qeshur teksa bisedojnë dhe shoqërohen dhe nga persona të tjerë.

“Me Presidentin e FIFA-s Gianni Infantino, një mik i mirë që na nderon sot me vizitën e tij dhe të skuadrës së tij, ku shkëlqen prania e legjendës së Interit, Youri Djorkaeff”, shkruan kryeministri Edi Rama dhe ndan foto e mëposhtme.

 

Më shumë


spot_img

spot_img